obrazek na banerze - motto
obrazek na banerze - motto
obrazek na banerze - motto
obrazek na banerze - motto
fotografia pracownika
alternatywna pracownika
Anna Kucharek
Prezes Zarządu
Organizacją i sprzedażą wydarzeń dla biznesu zajmuje się od 2008 roku. Aktualnie przede wszystkim zarządza spółką i buduje relacje z partnerami. Wierzy, że ciągły rozwój, zaangażowanie i odpowiedzialność są kluczowe w budowaniu relacji biznesowych zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz organizacji. Współwłaściciel agencji.
Fascynuje ją psychologia budowania relacji i komunikacji. Uwielbia kreować, zmieniać, wymyślać, tworzyć, budować, zaczynać, mieć wpływ, szukać alternatywnych rozwiązań. Nałogowo szuka równowagi na wszystkich możliwych płaszczyznach. Jest uzależniona od spędzania czasu ze swoim mężem, dwiema córkami i synkiem.
fotografia pracownika
alternatywna pracownika
Maciej Kucharek
Wiceprezes Zarządu
Event manager z 10-letnim doświadczeniem, który dziś decyduje o kierunku rozwoju spółki, wdraża nowe procesy i standardy, planuje długofalowo. Wierzy, że sukces to wypadkowa zaangażowania, rozwoju i uczciwości. Inwestuje w długofalowe relacje.
Piłkarska reprezentacja Polski przeoczyła ogromny talent. Dziś nadmiar energii spala na Orlikach, realizuje się jako mąż i tata dwóch córeczek i synka, a od czasu do czasu chwyta za mikrofon i mówi do ludzi.
fotografia pracownika
alternatywna pracownika
Agata Brożek
Dyrektor Zarządzający
Zaangażowanie, uczciwość i lojalność uważa za najważniejsze cechy – prywatnie i zawodowo. Lubi pracować z ludźmi. Wierzy, że zgrany zespół stanowi o sile i sukcesie firmy. Nie boi się wyzwań, a zmiany traktuje jako możliwość zdobycia wciąż nowych doświadczeń i rozwoju.
Poza pracą – rodzina to jej główne hobby, docenia każdą wspólnie spędzoną chwilę. Obrońca praw zwierząt, ornitolog amator, hodowca psów, mol książkowy. Fotografia przyrody jest jej pasją, a Bieszczady jej miejscem na ziemi.
fotografia pracownika
alternatywna pracownika
Anna Wieczorek
Office Manager
Ceniąca uczciwość księgowa, kadrowa i opiekun biura. W pracy chętnie podejmuje się nowych wyzwań. Nie mogłaby pracować w złej atmosferze.
Optymistka, uważa, że nie ma rzeczy niemożliwych do zrobienia są tylko takie, które wymagają nabycia większych umiejętności. Ceniąca rodzinę, dobrą muzykę, kino, wycieczki piesze, spotkania ze znajomymi.
fotografia pracownika
alternatywna pracownika
Małgorzata Szaniecka
Office Assistant
W pracy ceni uczciwość i porządek, dba aby wszystko było zrobione na czas. Faktury, ewidencje, wszelkie rodzaje dokumentów nie są jej obce. Gosia to osoba pracowita i skrupulatna, pozytywnie nastawiona do świata. Uważa, że nie ma rzeczy niemożliwych.
Poza pracą Gosia to osoba bardzo spokojna i opanowana. Trudno ją wyprowadzić z równowagi. Najwięcej czasu poświęca rodzinie. Jest mamą dwójki uroczych urwisów, starszego chłopca i młodszej córeczki. Miłośniczka długich spacerów i wypadów w góry.
fotografia pracownika
alternatywna pracownika
Natalia Kolasińska
Event Director
Uważa, że to ludzie tworzą firmę i jej wizerunek, więc wymaga od siebie wiele. Najważniejszym aspektem pracy jest podtrzymywanie standardów firmy i ciągłe ich podwyższanie. Lubi obserwować i motywować ludzi z którymi współpracuje.
Mając dużo na głowie czuje, że żyje. Niestraszne jest jej wykonywanie dziesięciu rzeczy na raz. Prywatnie jest pełnoetatową mamą i żoną. Posiada także długoletnie doświadczenie barmańskie.
fotografia pracownika
alternatywna pracownika
Patrycja Bołdowicz
Event Manager
Zawsze zorganizowana i gotowa do działania. Przyjmuje największe wyzwania. W życiu kieruje się rozwojem i zdobywaniem nowych doświadczeń.
Podróże, odkrywanie nowych miejsc i kultur napędzają jej życie. Potrafi również ujarzmić wzburzone fale stojąc za sterem jachtu.
fotografia pracownika
alternatywna pracownika
Joanna Szypuła
Event Manager
Kocha pracować z ludźmi i tworzyć nową jakość. Jej mocne cechy to dokładność, elastyczność i pracowitość. Ma sześcioletnie doświadczenie zawodowe, a do tego skończyła trzy kierunki studiów. Pracowała w „Mordorze na Domaniewskiej”, potrafi zaginać czasoprzestrzeń i tak jak dla Creality, nie ma dla niej rzeczy niemożliwych.
Aktywność to jej drugie imię. Zdobywa Koronę Gór Polski, angażuje się w festiwale o górsko - podróżniczej tematyce, odwiedziła kilkanaście krajów i skoczyła na bungee. Taniec, według Asi, wyzwala emocje i uczy relacji międzyludzkich, dlatego z zamiłowaniem tańczy salsę, a jej marzeniem jest polecieć na Kubę.
fotografia pracownika
alternatywna pracownika
Marta Kowalik
Event Manager
Zajmuje się u nas produkcją eventów. Jest animatorką z 5 letnim doświadczeniem. Z organizowaniem eventów dla najmłodszych brzdąców czuje się jak ryba w wodzie. Jest bardzo pozytywnie nastawiona do pracy, kocha to co robi i mało jest rzeczy, których na samą myśl nie lubi.
Kiedy nie jest w pracy to jest w… kuchni! Spędza mnóstwo czasu na gotowaniu, jej faworytem jest kuchnia azjatycka, więc sushi roluje co najmniej raz w tygodniu. Amatorsko zajmuje się fotografią, lubi szyć na maszynie, spać pod namiotem i pakować prezenty. Do Łodzi przeprowadziła się stosunkowo niedawno, za sprawą celnie wymierzonej strzały Amora.
fotografia pracownika
alternatywna pracownika
Mateusz Jarzyński
Event Manager
Zajmuje się muzyką od 15 lat, więc zadba by na eventach wszystko grało jak należy. Uwielbia kiedy event wchodzi w fazę realizacji, bardzo chętnie rzuca się wtedy w wir wydarzeń i oko cyklonu. Realizacja i kontakt z ludźmi to jego żywioł. Często pracuje przy różnych realizacjach jako konferansjer.
Na co dzień to zapalony muzyk. Konferansjerka to rozwinięcie jego muzycznej pasji, gdzie narzędziem pracy również jest mikrofon. Interesuje się sztuką tatuażu, uwielbia je kolekcjonować na sobie. To tak jak z eventami, czasem powstają w bólu ale efekt jest zawsze zdumiewający.
fotografia pracownika
alternatywna pracownika
Marta Filipowska
Digital and Graphics Account Executive
Z firmą związana od początku. Animowała dzieciaki, prowadziła warsztaty i obsługiwała gości jako hostessa. Później pochłonęły ją studia, praca na etat i inne szare obowiązki, ale w końcu wróciła do zespołu i ze zdwojoną mocą działa na stanowisku Digital and Graphics Account Executive.
Prywatnie Marta ciągle czymś się zajmuje, w domu jest jak w hotelu – tylko na noc. Ukończyła administrację, spędza długie godziny na siłowni, gotuje zdrowe posiłki na każdy dzień. W planach ma odbycie kursu trenera personalnego.
fotografia pracownika
alternatywna pracownika
Marcin Skiba
IT Developer
Pierwszy program komputerowy napisał na początku gimnazjum i była to miłość od pierwszego wejrzenia. Od 2012 roku pracuje zawodowo jako programista. Jego mottem zawodowym jest: "wszystko się da, czasem tylko czasu brakuje".
Po robocie nie gadamy o robocie! Prywatnie mąż, ojciec dwóch córek (tylko zuchy robią dziewuchy!), maniak komiksu, kibic e-sportowy, gitarzysta oraz uliczny iluzjonista.
fotografia pracownika
alternatywna pracownika
Mateusz Kosek
Graphic Designer
Graficzny ekspert od rozszyfrowywania briefów. Jedyną granicą jego kreatywności są deadline’y. Plastycznie uzdolniony – nic, co graficzne nie jest mu obce.
W wolnym czasie zastanawia się, o czym zapomniał, że wydaje mu się, że ma wolny czas. Kiedy nic sobie nie przypomni, chętnie oddaje się zabawom ze swoim pierworodnym.
fotografia pracownika
alternatywna pracownika
Adam Lewandowski
Event Manager
Wrzucony w wulkan Crealitowych realizacji zakochał się w nich z wzajemnością. Współpracując z Creality zdarzało mu się być m.in. lekarzem maskotek czy pomocnikiem strażaka. Teraz wziął na swoje barki techniczne obowiązki w całej firmie.
Piłka nożna nie ma przed nim tajemnic. Zna skład polskiej reprezentacji z 2000 roku, wszystkich finalistów ligi Mistrzów i wie kto gra w Łódzkiej A-klasie. Do tego uwielbia czytać. Jest w trakcie przeglądania najciemniejszych zakamarków łódzkich antykwariatów w poszukiwaniu ciekawych książek.
fotografia pracownika
alternatywna pracownika
Janusz Janiaczyk
Storekeeper
Janusz na co dzień dba o to, żeby nasz magazyn działał tak, jak powinien. Lubi ład i porządek, co w jego pracy stanowi ciągłe wyzwanie. Zawsze chętnie pomoże fizycznie bądź wesprze dział eventowy błyskotliwym rozwiązaniem.
Prywatnie Janusz jest duszą towarzystwa. Lubi wyjścia ze znajomymi i zna wszystkie najciekawsze miejsca w okolicy. Jako były kulturysta wolny czas uwielbia spędzać na siłowni.
fotografia pracownika
alternatywna pracownika
Aleksandra Gorzela
Animator
Jeśli chodzi o animacje, Ola nie ma sobie równych. Potrafi zorganizować czas zarówno dzieciom jak i dorosłym. Zawsze uśmiechnięta, radosna i gotowa do działania. Nie boi się wyzwań.
Prywatnie Ola jest zapaloną studentką matematyki na Politechnice Łódzkiej. Jej pasją jest także manicure. Uśmiech nigdy nie schodzi z jej twarzy.
fotografia pracownika
alternatywna pracownika
Milena Myszkiewicz
Animator
Zaczęła współpracować z Creality 3 lata temu. Od tej pojawiła się na wielu bardzo różnorodnych eventach. Lubi pracę z ludźmi i różne ciekawe wyzwania. Milena jest do tego perfekcjonistką, kiedy coś robi, zawsze robi to najlepiej, jak tylko potrafi.
Milena studiuje fizjoterapię na UMEDzie w Łodzi, jest harcerką, a jej największą pasją są książki- zwłaszcza literatura fantasy. Oprócz tego kocha góry i podróże. Trochę trenuje bieganie i pływanie.
fotografia pracownika
alternatywna pracownika
Adam Pietrzykowski
Event Executive
W Creality pracuje jako stażysta i zajmuje się przygotowaniem eventów od strony technicznej. Adam jest również koordynatorem technicznym na eventach. W pracy jest dokładny i skrupulatny, krok po kroku doprowadza wszystko do zamierzonego celu.
Poza pracą Adam ukończył administracje, a obecnie studiuje prawo podatkowe i rachunkowość. W przeszłości przez 15 lat grał w piłkę ręczną. W wolnej chwili lubi wybrać się do kina albo zwiedzać nowe miejsca.
fotografia pracownika
alternatywna pracownika
Michał Lukas
Event Executive
Michał w Creality robi wszystko, o co się go poprosi i na co ma czas, a że nie lubi siedzieć na miejscu i kocha mieć wypełniony kalendarz, to można go spotkać przy większości naszych akcji i eventów. Nie musi mieć przygotowanej choreografii, żeby porwać ludzi pod sceną do tańca i wspólnej zabawy.
Lukas, bo tak zwykło się na Michała mówić, to człowiek orkiestra. Gra na pianinie oraz amatorsko na akordeonie piosenki biesiadne. Poza tym kocha grać w squasha. Codziennie. Uwielbia otaczać się ludźmi, z którymi może urządzić happening, pograć w karty, wyjść na jarmark czy pokibicować na meczu Widzewa. Wyjście nie jest ważniejsze niż ludzie, z którymi się idzie.
fotografia pracownika
alternatywna pracownika
Hostessa
Liczba pracowników: 50+
Hostessy, które z nami współpracują cechuje nie tylko uroda i urok osobisty, ale także uśmiech, otwartość i łatwość w komunikacji. Dzięki profesjonalnemu podejściu wzbudzają w klientach same pozytywne emocje. Potrafią zareklamować absolutnie każdy produkt.
Hostessa niejedno ma imię... Prywatnie dziewczyny, z którymi współpracujemy to wulkany energii. Kochają nowe wyzwania, najlepiej czują się wśród tłumów. Uroda stanowi jeden z ich licznych atutów.
fotografia pracownika
alternatywna pracownika
Pracownik techniczny
Liczba pracowników: 90+
"Nie ma, że się nie da" - to motto przyświeca naszym technicznym od lat. Oni zawsze wiedzą "jak", "gdzie" i "dlaczego". Znajdują rozwiązania na każdą techniczną zagwozdkę. Pracują zazwyczaj nocami.
Prywatnie nasi techniczni to prawdziwe złote rączki. Cechują się ogromną chęcią do pomocy. Odporni na stres, presję czasu oraz natłok zadań.
fotografia pracownika
alternatywna pracownika
Animator
Liczba pracowników: 80+
Zabawy dla dzieci? Animacje dla dorosłych? Facepainting? Widowiskowe pokazy? Liczba umiejętności, którymi dysponują nasi animatorzy wydaje się nieskończona, a wszystko po to, abyśmy byli w stanie zrealizować wszystkie wizje, które urodzą się w naszych głowach.
Nasi animatorzy to zbiór ludzi, którzy są dla nas żywą, niewyczerpaną inspiracją. Każdy z nich z dnia na dzień szkoli swoje umiejętności, nabywa nowe, realizuje swoje pasje. Rozwój, wszechstronność, radość z tego, co robią - to wartości, którymi się kierują.
Zaufali nam
logo marki
logo marki
logo marki
logo marki
logo marki
logo marki
logo marki
logo marki
logo marki
logo marki
logo marki
logo marki
logo marki
logo marki
logo marki
logo marki

Copyright 2017

Informacja o przetwarzaniu Twoich danych osobowych.